pawelkosikowski

Szanowni Państwo

Poradnia Medycyny Pracy LABORA, to jedyna przychodnia w naszym regione zajmująca się wyłącznie medycyną pracy, która jest nasza pasją. Ciągle dożymy do poprawy jakości oferowanych przez nas usług przez co stajemy się jeszcze lepsi ! Jesteśmy miejscem w którym jesteście Państwo w stanie załatwić wszelkie formalności związane z badaniami lekarskimi oraz uzyskać świadectwa kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy.

Znakomity zespół specjalistów, składający się z lekarzy medycyny pracy oraz psychologów, tworzy solidne zaplecze pozwalające nam w pełni kompeksowo obsługiwać zarówno małe firmy jak również średnie i duże przedisiębiorstwa. Jesteśmy jedną z niewielu pracówek w regionie oferującej badania lekarskie dla kandydatów ubiegających się o pozwolenie na broń oraz pracujących z materiałami wybuchowymi.

W Laborze nie leczymy ! Jesteśmy ukierunkowani wyłącznie na medycynę pracy i w tym się specjalizujemy. Od konkurencji odróżnia nas pasja oraz ukierunkowanie w konkretnej dziedzinie.

Zaufali nam mniędzy innymi !

Leroy Merlin

Leroy Merlin

tesco

Tesco

Pollux Agencja Pracy

Agencja Pracy Pollux

Adecco Poland

Adecco Poland

PKN Orlen

Polski Koncern Naftowy Orlen

Shell Polska

Shell Polska

Starostwo Ząbkowice

Starostwo Powiatowe Ząbkowice Śląskie

UM Ząbkowice

Urząd Miejski Ząbkowice Śląskie

Oraz wielu innych ....

Działamy na rynku już 16 lat ! Jeżeli potrzebujesz profesjolanych badań lekarskich poprostu zadzwoń i dowiedz się o nas więcej !